‘Stand-up’ı bırakabilirim! Zaten hayalim esnaf olmak’

Bengi Apak, önceki akşam Kuruçeşme’deki bir etkinliğe katıldı. Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden, ünlü isim, “Çalışmalarımız devam ediyor. Uzun süredir yazdığım stand-up’ı yapıyorum. Eşim de arp da bana destek oluyor, sağ olsun. Mizahşördür Sarp Bey de. Çok komik bir insan Sarp” diyerek güldü.

“HAYRANI OLDUĞUMUZ BİR KARAKTER”

İlk gösterisinde Cem Yılmaz’ın kendisini izlediği hatırlatılan Bengi Apak, “Bu harika bir şey. Çocukluğumuzda hayranı olduğumuz bir karakter Cem Yılmaz. İlk gösterime geldi. Hep destek verdi o gün, ‘Çok güzel geçecek’ dedi sürekli” szleriyle mutluluk duyduğunu dile getirdi.

“EYLÜL AYINA KADAR DÖNMEYİZ”

Yaz boyunca Alaçatı’da olacaklarını da dile getiren Apak, “Önümüzdeki haftalarda Çeşme’ye gideriz artık ve eylül ayına kadar daha dönmeyiz. Orada güzel vakit geçiriyoruz, keyif alıyoruz. Bodrum’da ve Çeşme’de yine gösterilerimiz olacak” şeklinde konuştu.

“KAFE AÇABİLİRİM”

“Kendinizi 10 yıl sonra nerede görüyorsunuz?” sorusuna Bengi Apak, “Bırakablirim de. Benim zaten hayalim esnaf olmak. Bir tane kafe açabilirim, önüne de sandalye atarım. Belli olmaz devam da etmeyebilirim. Şaka bir yana; belki çekilirim belki devam ederim, bunu bilemeyiz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x